Kanalizasyon borusu bütün atık suyu üzerinde taşıdığı için belirli aralıklarla kanal yıkaması yapmak lazımdır.    Kanal yıkaması düzenli uygulamalar ile yapılmadığı takdirde kanalın tıkanmasına ve çok büyük sorunlar oluşturmasına ön ayak olur.  Yenikent kanal açma işlemlerinde yıkama işlemi yapan servislerimiz suyun basıncını artırarak boru içini temizleyen makinelerimiz atık su gider borularınızın çevresini tertemiz yapar.  Böylelikle kanalların açma işlemi hemen kolaylıkla tamamlanır ve atıklar borulardan tam anlamı ile temizlenir. İçine kum, çakıl, yağ biriken atık su gider borularınızı bir kaç yılda bir temizletmeniz gerekir.  Firmalarımız kanal açma size hizmet verirken suyun basınç esnasında ki gücünden yararlanarak bu temizlik işini yapıyor.

Yenikent Kanal Temizleme

Tıkanmış kanalları temizleme işlemi tecrübe ve uygun cihaz gereken bir altyapı bakım çalışmasıdır.  Bu nedenden ötürü dikkatli ve titizlikle her zaman düzenli bir şekilde bakım temizleme işlemleri aksatmadan yapmaları gerekmektedir.  Yenikent kanal temizleme faaliyetleri yapan firmalarımız temizlik işlemi için özel cihazlar kullanmaktadır. Kullandığı özel cihazlar sayesinde çevrede hiçbir şeye zarar vermeden kırmadan temizleme işini çok iyi ve çok başarılı bir şekilde yapmaktadır.  Yıllardır kanal temizlik onarım boru hattı kaçak su tesisatlarını kontrol eden her işi gerektirdiği hassasiyet ile yapan firmalarımız bizi arayan bütün halkımıza kanal temizleme işlemini başarı ile sürdürmekte olacaktır.

Yenikent Vidanjör

Ekiplerimiz tıkanıklık sorunu olan bölgeye hemen ulaşarak vidanjör desteği ile kanalizasyonları tıkanıklık sorunlarından temizliyor. Hem sağlık hem çevre için ciddi anlamda bir öneme sahip olan kanal temizliği firmalarımız için önemli bir yere sahiptir. Yenikent vidanjör ile hizmetlerimizi sunmaktan geri kalmıyor halkımızı su borularının kanalların tıkanıklık derdinden her zaman kurtarıyoruz. Her zaman çevre dostu olarak çevreye de zarar vermeden çalışmalar sürdüren ekiplerimiz her mahalle için harekete geçerek tıkanan su kaçağı olan her bölgeye severek hizmet vermektedir. Sağlınıza değer verin ve tıkanmış kanallar sorununu ortadan beraber kaldıralım.

Yenikent Tıkanıklık Açma

Yenikent kanal açmaMutfaklarınızda giderleriniz de her zaman tıkanıklık sorunu ile karşılaşabilirsiniz tıkanıklık açma işlemlerinde uzman olan Yenikent tıkanıklık açma firmalarımızı arayarak adresi bildirmeniz halinde hemen sorunun olduğu yere gelip robot cihazlar ve kamera cihaz sistemlerimiz ile tıkanıklık sorununun nedeni kanalizasyon İçerisi görüntülerine anlaşılmaya çalışılır. Bunun sonrasında hemen işlemlere baş koyulur ve kanala hızlı basınçlı bir su ile uygulama yapılarak tıkanıklık ortadan kaldırılır. Tıkanıklık temizleme esnasında o kadar basınçlı bir su ile uygulamalar yapılıyor ki binada bulunan ilk kattaki daire de neredeyse bütün kokudan birkaç saat boyunca etkilenebilir. Bunun nedeni kanalizasyonlarda birikmiş olan yağ kalıntıların birikerek zamanla ortaya çıkardığı sebeplerden dolayıdır.

Yenikent Kanal Açma Ve Temizleme Fiyatları

Yenikent kanal açma ve temizleme fiyatları her zaman uygun olmakla kalmayıp indirimlerimiz de mevcuttur.  Ekip ruhu taşıyan uzman çalışanlarımız eşliğinde sorunlarınız hızlıca hallediliyor ve üstelik fiyat konusunda da çok yardımcı olan servislerimiz size uygun fiyat garantisi ile hizmet vermekten çekinmemektedir. Amacımız hizmet vermediğimiz yer kalmasın diyerek çevremizi oluşacak bakteri kirli hava pis koku ve daha birçok önüne geçilemeyecek hastalıklardan korumak olduğu için çok uygun fiyatlar ile hizmet veriyoruz.  Bizi tercih etmenizde sizi hem fiyatlar konusunda hem de teknolojik gelişmeler ile kullandığımız araç gereçlerle rahat bir nefes almanızı kolaylaştıracağız.

Yenikent Tuvalet Ve Lavabo Açma

Tuvalet, banyo, mutfak ve lağım olarak yaşadığınız tıkanmalarda şirketimizi tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.  Tıkanma işlemlerinde uzman makinelerimiz ile tıkanan bölgeyi tespit ederek tıkanma açma işlemimize kolay bir şekilde başlıyoruz.   Tıkanma olan bölgeye açma işlemlerimizi uygulayarak sorunlarınızı ortadan kaldırmak için çalışmalarımıza başlıyoruz.  Çalışmalarımızı işimizin ustaları ile birlikte yaparak sorunsuz bir çalışma elde ediyoruz.  Tıkanmalarınızın tekrar gerçekleşmemiş adına kaliteli malzemeler kullanarak tıkanma açma sonrasında tamiratlarımızı sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.  Bu denli tıkanmalardan kolay bir şekilde kurtulabilmek için yapmanız gereken tek şey Yenikent tuvalet ve lavabo açma şirketimiz ile iletişime geçmektir.  Şirketimizin sizlere sunduğu imkanlar doğrultusunda.  Kolay ve makul bir fiyata tıkanma olayından kurtulmuş olursunuz.  Firmamız ile yapmış olduğunuz çalışmalarımız doğrultusunda yeni tıkanmaların oluşmaması adına sizlere en kaliteli hizmet verilmektedir.